« Alle Evenementen

Bridge to Liberation aan de Frostbrug

19 september: 20:30 - 22:00

Gratis

Op vrijdag 19 september 2025 vormt de Rijnkade in Arnhem, aan de voet van de iconische John Frostbrug, het toneel voor Bridge to Liberation. Het wordt een indrukwekkende herdenkingsshow waarin de impact van oorlog en de waarde van vrijheid centraal staan.

Presentatrice Lisette Wellens gaat samen met Frances Cain op zoek naar het verhaal van haar vader, Major Robert H. Cain. Hij toonde in 1944 tijdens de Slag om Arnhem uitzonderlijke moed. Deze persoonlijke reis langs betekenisvolle plekken in Arnhem vormt de rode draad van de show, waarin herinneringen, emoties en geschiedenis samenkomen.

Het publiek wordt ondergedompeld in een krachtige mix van muziek, dans, verhalen en visuele effecten. Artiesten Emma Heesters, 3JS, Janna, Michael Wilmering en Introdans brengen een eerbetoon aan moed, hoop en opoffering. Phion, orkest van Gelderland & Overijssel, begeleid de artiesten muzikaal.

Vrijdag 19 september 20.30 uur – Rijnkade Arnhem
Livestream: www.bridgetoliberation.nl
Televisie: WNL op NPO 3 & Omroep Gelderland

Gegevens

Datum:
19 september
Tijd:
20:30 - 22:00
Kosten:
Gratis
Evenement Categorieën:
, ,
Website:
https://bridgetoliberation.nl/

Locatie

Rijnkade
Rijnkade
Arnhem, Nederland
+ Google Maps