Boter bij de Vis + Gespuys + Røyking in Luxor Live
12 september: 19:30 - 23:00
€14
Het Arnhemse Nederpopduo Boter bij de Vis deed mee aan de Popronde en werd geselecteerd voor De Grote Prijs van Nederland. Op hun tour door Nederland kwamen ze leuke vrienden tegen waarmee ze de bezoekers deze avond een vlijmscherpe triple-bill voorschotelen!
Boter bij de Vis
Boter bij de Vis bestaat uit Mariam Tempelman en Anne-Roos van der Meijden. Hun muziek kent invloeden van alternatieve rock, elektronica en hiphop. Scherpe teksten vertellen je over conflicterende gevoelens en het blijven opzoeken van lichtheid en reflectie in verwarrende tijden. Met band brengen ze je een verrassende live show!
Gespuys
Gespuys is een Delftse Nederlandstalige electro-pop duo. Sterke, poëtische teksten in combinatie met stevige beats, hypnotiserende synths en samenhangende gitaren. Sprekend in een vertrouwde taal, grijpt Gespuys naar het absurde van het dagelijks leven. De band laat je dansen op trauma’s, en hoe. In 2024 was Gespuys de meest geboekte band van Popronde 2024 en speelden ze ook in Arnhem een onvergetelijke set!
Røyking
Røyking is een Haagse Nederlandstalige punkband met pakkende liedjes en een overtuigende show. De band staat voor schreeuwerig, fel, kleurrijk en een tikkeltje irritant. Met invloeden van punk, pop, grunge en rock omarmen zij alledaagse inspiratie in pakkende teksten.
Deze triple bill vindt plaats in de bovenzaal van Luxor Live. Bezoekers van de show mogen na afloop gratis dansen bij Altoooooh!