« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Avondlezing ‘Hoe doet een dierentuin aan natuurbehoud? in Burgers’ Zoo

21 januari: 19:30 - 21:30

€7,50

Voor een deel van de bezoekers zal het nog wel een verrassing zijn dát Burgers’ Zoo aan natuurbehoud ‘doet’. En wie er iets meer van af weet denkt waarschijnlijk aan populatiemanagement van bedreigde soorten en financiële steun aan behoudsprogramma’s in de verre landen. Dat is zeker waar maar er zijn nog véél meer mogelijkheden hoe dierentuinen samenwerken in een coalitie voor soortbehoud.

Manager Conservatie, Onderzoek en Educatie Constanze Mager benoemt op die avond maar liefst 20 verschillende manieren hoe Burgers’ Zoo aan natuurbehoud doet. Sommige grootser dan andere, maar het is in elk geval een zeer inspirerende avond!

Avondlezingen starten om 19.30 uur in het Safari Meeting Centre. Toegang tot avondlezingen is voor abonnementhouders gratis, overige luisteraars betalen € 7,50 aan de avondkassa. Avondlezingen zijn alleen voor volwassenen, voor kinderen vanaf 6 jaar worden er speciale kindercolleges in de middag georganiseerd.

Voor meer informatie en aanmelden: https://www.burgerszoo.nl/actiepagina/avondlezingen

Gegevens

Datum:
21 januari
Tijd:
19:30 - 21:30
Kosten:
€7,50
Evenement Categorie:
Website:
https://www.burgerszoo.nl/actiepagina/avondlezingen

Locatie

Burgers’ Zoo
Antoon van Hooffplein 1
Arnhem, 6816 SH Nederland
+ Google Maps